Çfarë po ndodhë me Solskjaer? Ftohet në takim nga Ed Woodward dhe diskutohet për… Çfarë po ndodhë me Solskjaer? Ftohet në takim nga Ed Woodward dhe diskutohet për…
Ole Gunnar Solskjaer u ftua nga Ed Woodward për bisedime rreth krizës pasi Manchester United humbi ndeshjen e tyre të shtatë nga nëntë të... Çfarë po ndodhë me Solskjaer? Ftohet në takim nga Ed Woodward dhe diskutohet për…

Ole Gunnar Solskjaer u ftua nga Ed Woodward për bisedime rreth krizës pasi Manchester United humbi ndeshjen e tyre të shtatë nga nëntë të fundit, sipas Daily Mail.

Marrëveshjet e transferimit të verës u diskutuan, me të ardhmen e emrave të yjeve si Paul Pogba, David de Gea dhe Romelu Lukaku në ajër ndërsa trazirat rriten pas një sezoni zhgënjyes.

Alexis Sanchez, Ander Herrera, Juan Mata, Antonio Valencia dhe Matteo Darmian gjithashtu priten të largohen, por pagat e marramendura të kilianit në veçanti mund ta bëjnë atë të shtangur. /Sovrani.info/