Chelsea – Newcastle United, formacionet zyrtare Chelsea – Newcastle United, formacionet zyrtare
Chelsea kërkon një fitore të re në Premier League dhe sonte ballafaqohet me Newcastle United me fillim nga ora 18:30, transmeton Sovrani.info. Këto janë... Chelsea – Newcastle United, formacionet zyrtare

Chelsea kërkon një fitore të re në Premier League dhe sonte ballafaqohet me Newcastle United me fillim nga ora 18:30, transmeton Sovrani.info.

Këto janë formacionet zyrtare:

Chelsea:  

Newcastle United:  

/Sovrani.info/