Çorape bizare për femra, së bashku me thonjtë e lyer (FOTO) Çorape bizare për femra, së bashku me thonjtë e lyer (FOTO)
Në rrjete sociale janë përhapur fotografitë, që tregojnë për një model çorapesh të prodhuara në Japoni. Këto veshje bizare për këmbë, i kanë nga... Çorape bizare për femra, së bashku me thonjtë e lyer (FOTO)

Në rrjete sociale janë përhapur fotografitë, që tregojnë për një model çorapesh të prodhuara në Japoni.

Këto veshje bizare për këmbë, i kanë nga pesë ndarje në fund, një për secilin gisht.

Sipër secilës, është pjesa e lyer me ngjyra të ndryshme

Në momentin që vishet kjo çorapë e hollë, këmba duket sikur ka kaluar një tretman te pedikyri.

Por, këto veshje me disenje të ndryshme, janë bërë shkak për mahi, sepse po konsiderohen si të pashije dhe shumë të çuditshme, transmeton Telegrafi.

Çorape bizare për femra se bashku me thonjte e lyer foto 4

Çorape bizare për femra se bashku me thonjte e lyer foto 2

336E34C200000578-3553216-image-m-62_1461312684928