Cristiano Ronaldo pushime në Ibiza me jahtin e tij luksoz (FOTO) Cristiano Ronaldo pushime në Ibiza me jahtin e tij luksoz (FOTO)
Ylli 30 vjeçar i Real Madrid po shpenzon pushimet në Ibiza Ai pasi kaloi një varg emocionesh gjatë finales së Kampionit Evropian, nga lotët... Cristiano Ronaldo pushime në Ibiza me jahtin e tij luksoz (FOTO)

Ylli 30 vjeçar i Real Madrid po shpenzon pushimet në Ibiza

Ai pasi kaloi një varg emocionesh gjatë finales së Kampionit Evropian, nga lotët e dëshprimit që është larguar nga loja në minutën e 25-të, ka vendosur të pushojë, shkruan sovrani.info.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, me jahtin e tij super luksoz dhe në shoqërinë e nënës e djalit të tij ka gjetur relaksin e nevojshëm pas një sezoni të mundimshëm. Ata kanë filluar pushimet të mërkurën.

Ndryshe Cristiano Ronaldo pas humbjes së titullit në Spanjë, përjetoi një sezon perfekt, duke fituar trofetë më të lakmuar: Champions dhe Euro 2016. /sovrani

Sitting comfortably: Cristiano Ronaldo, 31, recovered from Portugal's European Championship success in the best possible way, by holidaying in Ibiza with his family

Doting dad: Cristiano washed down his son after a day frolicking in the sea

 In shape: The athlete's muscles glistened in the blistering sunshine

 

Life of luxury: The Real Madrid ace showed off his famously athletic physique in a pair of tiny fluorescent green shorts as he soaked up the sun at the rear of the vessel

In safe hands: The yacht's crew were on hand to oversee proceedings and make sure everything ran smoothly