Dafina Zeqiri ka marrë një befasi shumë të bukur për ditëlindjen e saj të 30 nga personi i veçantë. Dafina Zeqiri ka festuar para...

Dafina Zeqiri ka marrë një befasi shumë të bukur për ditëlindjen e saj të 30 nga personi i veçantë.

Dafina Zeqiri ka festuar para pak ditëve ditëlindjen e saj të 30.

Me këtë rast ajo ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj, gjitashtu edhe nga koleget e kolegët, shkruan Gazeta Express.

Por, një befasi të ëmbël Dafina e ka marrë nga nëna e saj, e cila ia ka mbuluar dhomën me trëndafilë të kuq dhe me balona i ka shkruar ‘Urime ditëlindja’.

Ambienti duket shumë romantik dhe sip shihet, Dafinës nuk i duhet një mashkull për t’i organizuar befasi të këtij lloji, derisa e ka nënën dhe familjen e saj./Gazeta Express