Dafina publikon projektin më interesant deri më tani Dafina publikon projektin më interesant deri më tani
Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e shumëpritur “La Reina”. Tekstin e kanë shkruar Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez. Ky është një projekt... Dafina publikon projektin më interesant deri më tani

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e shumëpritur “La Reina”. Tekstin e kanë shkruar Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez. Ky është një projekt mjaft i veçantë i artistes shqiptare, në të cilin Dafina shfaqet mjaft tërheqëse, shkruan rtv21.tv Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet ky projekt i saj.