Dy artistë shumë të njohur në trojet shqiptare, Noizy dhe Dafina Zeqiri së shpejti do të sjellin projektin e tyre të përbashkët, transmeton Indeksonline....

Dy artistë shumë të njohur në trojet shqiptare, Noizy dhe Dafina Zeqiri së shpejti do të sjellin projektin e tyre të përbashkët, transmeton Indeksonline.

Për t’i ndezur pak ndjekësit e tij, reperi ka postuar një pjesë nga videoklipi i këngës. Dyshja duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Në përshkrimin e videos Noizy kishte bërë vetëm një pikëpyetje.

Dafina së fundmi publikoi këngën “Kurgjo nuk kallzojna”, kurse Noizy ka publikuar tre projekte të reja gjatë këtij muaji. Se a do të jetë ky i katërti mbetet të shihet.

View this post on Instagram

?

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on