De Boer me vlerësim interesant për blerjen e Coutinhos nga Barcelona De Boer me vlerësim interesant për blerjen e Coutinhos nga Barcelona
Pavarësisht nga fundi i hidhur i një eksperience shumë të shkurtër, Frank de Boer duket se nuk e ka harruar Interin, transmeton Sovrani.info. Tekniku... De Boer me vlerësim interesant për blerjen e Coutinhos nga Barcelona

Pavarësisht nga fundi i hidhur i një eksperience shumë të shkurtër, Frank de Boer duket se nuk e ka harruar Interin, transmeton Sovrani.info.

Tekniku holandez zbulon se ai gjithmonë ka një sy për klubet që i ka trajnuar:

“Unë gjithmonë ndjek ekipet e mia të mëparshme si Inter, Ajax ose Crystal Palace, por unë duhet të shikoj përpara dhe të shoh se çfarë ndodh”.

De Boer gjithashtu komentoi mbi operacionin multimillion-eurosh të Philippe Coutinho në Barcelonë:

“Këto janë shifra absurde, por nëse dikush dëshiron të shpenzojë ato, ata janë të lirë ta bëjnë këtë.” Le të shohim nëse do të jetë i dobishëm në Barça. Unë jam duke menduar për shumën e paguar, unë jam i sigurt se do të bëjë shumë mirë “.