De Vij tregon se çfarë ndodhi mes Brozovic dhe Lukakut De Vij tregon se çfarë ndodhi mes Brozovic dhe Lukakut
Stefan de Vrij konfirmon se Romelu Lukaku dhe Marcelo Brozovic argumentuan pas barazimit të Interit me Slavia Pragën ndërsa ai pranon se shpirti luftarak i... De Vij tregon se çfarë ndodhi mes Brozovic dhe Lukakut

Stefan de Vrij konfirmon se Romelu Lukaku dhe Marcelo Brozovic argumentuan pas barazimit të Interit me Slavia Pragën ndërsa ai pranon se shpirti luftarak i mungoi Interit, transmeton Sovrani.info.

Gazzetta dello Sport raportoi se Lukaku dhe Brozoviç patën një diskutim të nxehtë pas barazimit 1-1 të martën, me mesfushorin që dyshohet se kishte kryer shkelje ndaj sugjerimit të sulmuesit të Belgjikës se ata nuk kishin trimëri kundër Slavisë.

“Kushdo që flet për këto gjëra nuk ka qenë kurrë në dhomën e zhveshjes, nuk ka asgjë tjetër për të thënë në lidhje me të,” tha De Vrij për Sky Sky Italia.

“Kështu që shumë gjëra nuk shkuan mirë, shpirti ynë mungonte dhe kjo nuk do të ndodh përsëri. Ata kishin më shumë dëshirë për të fituar dhe ne nuk ishim të saktë me lojën tonë.”

“Ne nuk ishim në gjendje të luanim lojën tonë, ishte një zhgënjim.”

Tani për Nerazzurrin është Derby della Madonnina me rivalët e qytetit Milano të Shtunën, përpara se të shkojnë përsëri në Champions League me një udhëtim në Barcelona në 2 tetor. /Sovrani.info/