Deçan: Aksident me dy të lënduar Deçan: Aksident me dy të lënduar

Deçan: Aksident me dy të lënduar

Lajme 7 December, 2018, 16:04

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Carrabreg të Deçanit, ku kanë mbetur të lënduar dy persona. Sipas fotografive të dërguara në... Deçan: Aksident me dy të lënduar

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Carrabreg të Deçanit, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Sipas fotografive të dërguara në redaksinë e Indeksonline, në vendin e aksidentit kanë dal ekipet mjekësore dhe ato policore.

Me këtë rast, dy personat janë dërguar për trajtim në Spitalin e Pejës. /Indeksonline/