Del video nga prapaskenat e “2 Gisht Mjaltë”, nuk duhet ta humbisni Del video nga prapaskenat e “2 Gisht Mjaltë”, nuk duhet ta humbisni
Është publikuar video nga prapaskenat e filmit “2 Gisht Mjaltë”. Filmi i zhanrit komedi “2 Gisht Mjaltë” gjeti pëlqyeshmëri të madhe të publikut, shkruan... Del video nga prapaskenat e “2 Gisht Mjaltë”, nuk duhet ta humbisni

Është publikuar video nga prapaskenat e filmit “2 Gisht Mjaltë”.

Filmi i zhanrit komedi “2 Gisht Mjaltë” gjeti pëlqyeshmëri të madhe të publikut, shkruan lajmi.net.

Me protagonistë kryesor Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën, ky film mbushi të gjitha karriget në kinematë shqiptare.

E pasi bëri bujë edhe mediatike, Ermali ka zgjedhur që me ndjekësit e tij në Instagram ta ndajë edhe një video nga prapaskenat.

Nuk duhet ta humbisni.

View this post on Instagram

Nga prapaskenat e filmit @2gisht_mjalte 😊😊

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on