Dëshironi që lidhja juaj të zgjasë? Këta VIP-a kanë disa këshilla për ju! Dëshironi që lidhja juaj të zgjasë? Këta VIP-a kanë disa këshilla për ju!
Historitë e dashurisë shpeshherë ndodh që komplikohen aq shumë sa shepeshherë përfundojnë në divorc. Të dëgjosh këshilla për të arritur një marrëdhënie perfekte nuk... Dëshironi që lidhja juaj të zgjasë? Këta VIP-a kanë disa këshilla për ju!

Historitë e dashurisë shpeshherë ndodh që komplikohen aq shumë sa shepeshherë përfundojnë në divorc. Të dëgjosh këshilla për të arritur një marrëdhënie perfekte nuk është asnjëherë keq sidomos kur ato këshilla i merr nga çiftet e suksesshëm të showbizit.

Kristen Bell dhe Dax Shepard kanë një recetë të thjeshtë: Mos u tregoni të pathyeshëm, askujt nuk i pëlqen të ketë përballë një njeri të tillë.

7.1.jpg
“Kaloni një kohë të mirë së bashku…por edhe të ndarë. Gjeni gjithmonë kohë për njëri-tjetrin por ndonjëherë duhet të jeni dhe të ndarë”, thotë John Legend dhe e shoqja Chrissy Teigen.

7.2.jpg
Ata që heqin dorë, nuk fitojnë është motoja e Will Smith dhe Jada Pinkett, një moto që për ta ka rezultuar e suksesshme.

7.3.jpg
Njihi vlerat atij që ke në krah thotë Justin Timberlake, i cili e adhuron të shoqen, Jessica Biel.

7.4.jpg
Bëni kompromise thotë Meryl Streep sepse ajo marrëdhënien e saj me të shoqin, skulptorin Don Gummer e ka bazuar tek komunikimi.

7.5.jpg