Detajet e para të dasmës së çiftit Bieber Detajet e para të dasmës së çiftit Bieber
Prive ditë më parë jua beri të ditur se Hailey dhe Justin Bieber ishin nisur drejt Kalifornisë së Jugut për festimet e dasmës së... Detajet e para të dasmës së çiftit Bieber

Prive ditë më parë jua beri të ditur se Hailey dhe Justin Bieber ishin nisur drejt Kalifornisë së Jugut për festimet e dasmës së dytë, e çila do të zhvillohet në praninë e familjarëve dhe miqëve të ngushtë të çiftit.

Pasi çifti i famshëm pati një çeremoni intime gjyqi rreth kësaj kohe vitin e kaluar ata nuk i rrezistuan dëshirës për të patur edhe një çeremoni tjetë më tradiçionale këtë vit.

Hailey Baldwin and Justin Bieber

 

E! News raportoi se festimet e çiftit filluan të dielën në mbrëmje. Hailey, Justin dhe familjarët e miqtë e tyre të ngushtë u mblodhën në Montage në Palmetto Bluffs në Karolinën e Jugut për të ngrënë, pirë dhe për të festuar, të gjitha këto në emër të dashurisë së çiftit.

Të ftuarit e famshëm të çiftit përfshijnë: Joan Smalls, Kendall Jenner, Kenny Hamilton, Kyle Massey, Laura dhe Çarl Lentz, Karla Welçh, Justine Skye, dhe natyrisht, Sçooter Braun.

“Të ftuarit mbërritën me varkë në darkën e parë para çeremonisë së madhe. Kishte disa taksi uji që morën mysafirët rreth orës 18:30”, –  ka treguar një burim për E! News

Më tutje burimi u shpreh se :”Darka ishte në buzë të ujit dhe kishte shumë drita të varura dhe qirinj të ndezur. Të gjithë ishin ulur në tryeza të gjata dhe dekori ishte shumë elegant dhe i bardhë”.

Çifti Bieber mbërriti pasi shumica e miqve të tyre ishin ulur. Supermodelja dukej perfekte në një fustan të bardhë të shkurtër.

Justin Bieber and Hailey Baldwin’s wedding celebrations have kicked off in style with a rehearsal dinner at a lavish hotel in Bluffton, South Carolina

Shikoni momentin e arritjes së ciftit në darken para ceremonisë kryesore që pritet të mbahet nesër.