Dhurata Ahmetaj befason me pamjen e re, ndryshon ngjyrën e flokëve Dhurata Ahmetaj befason me pamjen e re, ndryshon ngjyrën e flokëve
Nuk është edhe aq aktive në prurje të reja muzikore. Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat... Dhurata Ahmetaj befason me pamjen e re, ndryshon ngjyrën e flokëve

Nuk është edhe aq aktive në prurje të reja muzikore.

Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që me këtë pamje ka mahnitur të gjithë pasi duket më në formë se kurrë.

Dhurata gjatë kësaj kohe është duke punuar në projekte të reja që pritet t’i lansojë në ditët në vazhdim.

Sa i përket jetës private, Ahmetaj vazhdon të deklarohet ‘single’ që duket se bukuroshes ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush.


View this post on Instagram

💎 @ajkune_professional @coiffeurajkune

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on


View this post on Instagram

Favorite lipstick shades that truly look awesome on everyone! 💄👄 @ajkune_professional @coiffeurajkune

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on