Diego Costa rikthehet në Angli, gati sulmi vendimtar Diego Costa rikthehet në Angli, gati sulmi vendimtar
Sulmuesi spanjoll, Diego Costa rikthehet në protagonist merkato. Është tabloidi britanik “The Sun” që raporton se e ardhmja e sulmuesit të Atletico Madrid mund... Diego Costa rikthehet në Angli, gati sulmi vendimtar

Sulmuesi spanjoll, Diego Costa rikthehet në protagonist merkato.

Është tabloidi britanik “The Sun” që raporton se e ardhmja e sulmuesit të Atletico Madrid mund të jetë Anglia.

Ish-futbollisti dhe bomberi i Chelseas, duket se është gati të rikthehet në Premier League.

Kësaj here interesim për të siguruar shërbimet e Diego Costa ka shfaqur Everton që është gati të nisë sulmin deçiziv në ditët e ardhshme.