Diplomon vëllai i Ritës, ajo ka dy fjalë për të Diplomon vëllai i Ritës, ajo ka dy fjalë për të
Rita e lumtur për diplomimin e vëllait Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka ndarë një moment të lumtur të jetës së saj... Diplomon vëllai i Ritës, ajo ka dy fjalë për të

Rita e lumtur për diplomimin e vëllait Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka ndarë një moment të lumtur të jetës së saj me ndjekësit në rrjetet sociale.

Vëllai i Ritës, Doni ka diplomuar në Univeristetin e Biznesit Regent në Londër, shkruan rtv21.tv Rita është shprehur krenare për vëllain e saj të vetëm.

“Unë jam aq krenare për diplomimin e vëllait tim njeri aq i zgjuar dhe më i këndshmi. Këtu për të ardhmen tënde! Bota është e jotja”, ka shkruar Rita ku ka publikuar fotografi nga ceremonia e diplomimit. Rita është vajza e madhe e çiftit nga Kosova Besnik dhe Vera Ora, të cilët kanë edhe dy fëmijë të tjerë, Elenën dhe Donin.