Ditë me fat për Vesën, më në fund takohet me këtë person të veçantë Ditë me fat për Vesën, më në fund takohet me këtë person të veçantë
Këngëtarja Vesa Luma, së bashku me burrin e saj, reperin Big Basta, më në fund janë bashkuar. Pas një kohe të gjatë duke mos... Ditë me fat për Vesën, më në fund takohet me këtë person të veçantë

Këngëtarja Vesa Luma, së bashku me burrin e saj, reperin Big Basta, më në fund janë bashkuar.

Pas një kohe të gjatë duke mos pasur mundësinë që të jenë bashkë për shkak të angazhimeve, çifti janë bashkuar në Tiranë dhe Vesa ka postuar këtë foto të këndshme, transmeton Sovrani.info.

Përndryshe, Vesa dhe Big Basta nga martesa e tyre disa vjeçare kanë një djalë 4 vjeçar me emrin Lian. /Sovrani.info/

View this post on Instagram

Finally 👩‍❤️‍👨

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on