Dorëzohet United, “shkarkon” yllin e skuadrës Dorëzohet United, “shkarkon” yllin e skuadrës
Manchester United duket se ka hequr përfundimisht dorë nga Alexis Sanchez. “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta transferojnë lojtarin tek ekipi i të... Dorëzohet United, “shkarkon” yllin e skuadrës

Manchester United duket se ka hequr përfundimisht dorë nga Alexis Sanchez.

“Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta transferojnë lojtarin tek ekipi i të rinjve nëse kiliani nuk do të largohet nga klubit. Sipas “The Sun”, drejtuesit janë vënë në kërkim të blerësve dhe do të ishin të gatshëm të paguanin një pjesë të rrogës së tij marramendëse prej 500 mijë sterlinash në javë.