Dua Lipa rrëmbeu çmimet, Bebe Rexha vëmendjen në ‘Grammy’ Dua Lipa rrëmbeu çmimet, Bebe Rexha vëmendjen në ‘Grammy’
Ndonëse nuk arriti të rrëmbei çmim, ajo arriti të shkëlqei në tapetin e kuq. Me një fustan si të princeshave, ylli shqiptar me famë... Dua Lipa rrëmbeu çmimet, Bebe Rexha vëmendjen në ‘Grammy’

Ndonëse nuk arriti të rrëmbei çmim, ajo arriti të shkëlqei në tapetin e kuq.

Me një fustan si të princeshave, ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha u paraqit mbrëmë në tapetin e kuq, duke treguar elegancën dhe sharmin e saj.

Kujtojmë që Bebe bashkë me Dua-n ishin të parat shqiptare që u nominuan në ngjarjen më të madhe të muzikës në botë.