E akuzojnë se është bërë e tëra plastikë, reagon Vesa Luma E akuzojnë se është bërë e tëra plastikë, reagon Vesa Luma
Vesa Luma ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagam’ përveç komenteve pozitive dhe shumë pëlqimeve që morri nuk ka... E akuzojnë se është bërë e tëra plastikë, reagon Vesa Luma

Vesa Luma ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagam’ përveç komenteve pozitive dhe shumë pëlqimeve që morri nuk ka munguar edhe një koment nga një ndjekës që ka bërë që këngëtarja të reagoj.

“Koke bo krejt plastik, po dil qashtu qysh je”, i shkruan ndjekësi në imazh.

Nuk ka vonuar as përgjigjia e Vesës ndajë këtij komentuese.

 
“E keni msu permendsh kete fjali. Me ta tregu nje te vertete te hidhur ty ndoshta: kurgjo ama bash kurgjo plastik ska ktu” ishte reagimi i Vesës.

Ndryshe, pas një kohe të gjatë Vesa është rikthyer me projektin ‘Spaska qenë e shkrume’