E çuditshme kjo që ndodhi mes Mourinhos dhe tifozëve të Juventusit në ‘Old Trafford’ E çuditshme kjo që ndodhi mes Mourinhos dhe tifozëve të Juventusit në ‘Old Trafford’
Është Jose Mourinho në rolin kryesor në minutat e fundit të ndeshjes Manchester United – Juventus, ndeshja e Cghampions League e fituar nga Juventusi... E çuditshme kjo që ndodhi mes Mourinhos dhe tifozëve të Juventusit në ‘Old Trafford’

Është Jose Mourinho në rolin kryesor në minutat e fundit të ndeshjes Manchester United – Juventus, ndeshja e Cghampions League e fituar nga Juventusi me rezultat 1-0 falë golit nga Paulo Dybala, transmeton Sovrani.info.

I ofenduar nga tifozët e Zonës së Vjetër me kore ofenduese (të tilla si njeriu i m***  dhe i biri i k *****), ‘Special One’ iu përgjigj atyre duke kujtuar me gishtat e tij Tripletën e fituar tetë vjet më parë në aventurën e tij në Inter. Në çdo kor, Mou gjithmonë përgjigjet me të njëjtin gjest. /Sovrani.info/

Juventus fans insulting, Mou responds by recalling the Triplete