Ajo është divë dhe femër e cila mund të krenohet me bukurinë e bujshme. Ajo është yll, së cilës as gabimet e modës nuk...

Ajo është divë dhe femër e cila mund të krenohet me bukurinë e bujshme. Ajo është yll, së cilës as gabimet e modës nuk i janë të huaja.

Jennifer Lopez dëshiron të ndjekë çdo trend mode, edhe pse nuk është secili trend për të, transmeton Telegrafi.

Në këtë kombinim të sajin nuk ka asgjë të gabueshme. Edhe xhinset janë të mira, edhe këpucët, duksi i shkurtër, dhe posaçërisht është e mirë çanta.

1

Nuk ka asgjë të keqe në këtë kombinim, mirëpo është gabim kombinimi për J.Lo (47).

Deri para pak kohësh femër e lirë, Jennifer Lopez ka veshur rroba të cilat nuk i shkonin përshtat trupit të saj.

3

Shumë më mirë i përshtaten xhinset ngjyrë të errët.

Këngëtarja së fundmi është ndarë nga i dashuri i saj 29 vjeçar, Casper Smart, i cili kurrsesi nuk po e pranon këtë ndarje.

Megjithatë, humori i saj i shkëlqyeshëm edhe këtë dështim mode e bën të butë.

2