A e dini sa të re e ka gruan Feka, duket si një 20 vjeçare A e dini sa të re e ka gruan Feka, duket si një 20 vjeçare
Shkumbin Istrefi është emri që do të mbahet mend gjatë në publikun kosovar me serialin e tij ‘Kafeneja jonë’ që solli përherë humor e... A e dini sa të re e ka gruan Feka, duket si një 20 vjeçare

Shkumbin Istrefi është emri që do të mbahet mend gjatë në publikun kosovar me serialin e tij ‘Kafeneja jonë’ që solli përherë humor e relaks në shtëpitë e tyre.

Aktori është edhe një burrë me fat në dashuri, përcjell ORAinfo.

Në disa fotografi familjare të Shkumbinit, ajo që merr vëmendja është gruaja e tij e bukur e që duket mjaft e re.

Ai ka krijuar familje me të dhe në imazhet e publikuara, ata duken të lumtur krah njëri-tjetrit.

Për më shumë shikoni gruan ’20 vjeçare’ të ‘Fekës’.