E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë. Nga të dhënat paraprake mësohet se për shkak të këtij aksidenti... E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se për shkak të këtij aksidenti kanë ndërruar jetën dy persona.

Dyshohet se bëhet fjalë për babain dhe vajzën e tij që kanë humbur jetën në këtë aksident.

Deri më tani nuk janë bërë ende publik emrat e viktimave dhe nëse ka të tjerë të plagosur nga aksidenti në fjalë.