E FUNDIT, Real nuk grumbullon dy sulmuesit për ndeshjen e Champions E FUNDIT, Real nuk grumbullon dy sulmuesit për ndeshjen e Champions
Sulmuesit Gareth Bale dhe James Rodriguez nuk do të luajnë për Real Madrid në ndeshjen e radhës për skuadrën “los blancos” në Champions League.... E FUNDIT, Real nuk grumbullon dy sulmuesit për ndeshjen e Champions

Sulmuesit Gareth Bale dhe James Rodriguez nuk do të luajnë për Real Madrid në ndeshjen e radhës për skuadrën “los blancos” në Champions League.

Trajneri Zinedine Zidane nuk i ka grumbulluar dy lojtarët për ndeshjen e së martës ndaj Club Bruge në “Santiago Bernabeu”.

Nuk dihet arsyeja e kësaj mungese të dyshtë, ndërkohë që Zidane ka grumbulluar 19 futbollistë për këtë takim, me start në orën 18:55. Në sulm për “merengues” në këtë ndeshje janë Hazard, Benzema, Vinicius, Jovic dhe Lucas.