E KRYER: Vjen goditja e madhe për Interin, Conte e pret në Lugano! E KRYER: Vjen goditja e madhe për Interin, Conte e pret në Lugano!
Mund të thuhet se telenovela Barella-Inter ka mbërritur te titrat dhe te fundi i lumtur! Sipas asaj që njofton “Sky” dhe eksperti i merkatos,... E KRYER: Vjen goditja e madhe për Interin, Conte e pret në Lugano!

Mund të thuhet se telenovela Barella-Inter ka mbërritur te titrat dhe te fundi i lumtur! Sipas asaj që njofton “Sky” dhe eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio, sonte në mbrëmje ka ardhur edhe shtrëngimi i duarve mes Cagliarit dhe Interit për kryerjen e kësaj lëvizje të rëndësishme dhe transferimin e mesfushorit të talentuar te zikaltërit.

1562868598353-9f6856188ea92a284ded0cd0caab914467d3

Madje, pritet që të kryejë vizitat mjekësore që sonte ose maksimumi nesër për të udhëtuar më pas drejt Luganos, ku ndodhet ekipi bashkë me Antonio Conten. Formula e transferimit: rreth 45 milionë euro të përfshira mes huazimit dhe detyrimit për blerje. Barella pritet që të rmosë për pesër vitet e ardhshme.