E lezetshme, Elita poston foto të ëmbël të Zërit me “shoqen” e tij E lezetshme, Elita poston foto të ëmbël të Zërit me “shoqen” e tij
Prezantuesja Elita Rudi, e cila sapo është bërë nënë ka postuar një foto të këndshme në rrjetet sociale. Në “Instagram”, Elita poston foton e... E lezetshme, Elita poston foto të ëmbël të Zërit me “shoqen” e tij

Prezantuesja Elita Rudi, e cila sapo është bërë nënë ka postuar një foto të këndshme në rrjetet sociale.

Në “Instagram”, Elita poston foton e saj dhe të koleges, Kaltrina Mikushnica kur ishin shtatëzënë, tani edhe fëmijët e tyre, Zërin dhe Marën, transmeton Sovrani.info.

Prezantueset janë edhe shoqe mjaft të afërta, të cilat drejtojnë vet emisionet  e tyre, “Elite Zone” dhe “Express Morning me Kaltrina Mikushnicën”. /Sovrani.info/

elita