E papritur, Arbenita reagon në mënyrë ‘qesharake’ ndaj ndarjes E papritur, Arbenita reagon në mënyrë ‘qesharake’ ndaj ndarjes
Modelja Arbenita Ismajli, e cila ka qenë në lidhje me reperin Fero, sapo ka reaguar nga deklaratës së këtij të fundit. Sot, Fero ka... E papritur, Arbenita reagon në mënyrë ‘qesharake’ ndaj ndarjes

Modelja Arbenita Ismajli, e cila ka qenë në lidhje me reperin Fero, sapo ka reaguar nga deklaratës së këtij të fundit.

Sot, Fero ka postuar një foto duke konfirmuar se është single, si dhe duke fshirë të gjitha fotot me Arbenitën, transmeton Sovrani.info.

Arbenita ndaj kësaj deklarate ka reaguar vetëm me një figurë përqeshëse e si duket nuk po e merr seriozisht Feron me qëndrimet e tij. /Sovrani.info/

arbenita