E papritur! Capital T nxjerrë vallëtaret për të rritur në koncertin e tij! E papritur! Capital T nxjerrë vallëtaret për të rritur në koncertin e tij!
Reperi shqiptar, Capital T po promovon koncertin e tij “Time Capsule” që do të mbahet me 20 shtator në Tiranë. Për këtë koncert, Capitali... E papritur! Capital T nxjerrë vallëtaret për të rritur në koncertin e tij!

Reperi shqiptar, Capital T po promovon koncertin e tij “Time Capsule” që do të mbahet me 20 shtator në Tiranë.

Për këtë koncert, Capitali ka pranuar lëvdata dhe shumë përkrahje nga kolegët e tij artistë, transmeton Sovrani.info.

Në një klip të postuar në Instagram, mund të shihen vallëtaret ekzotike në prapaskenë, pra, ky koncert me të vërtetë do të jetë diçka ndryshe! /Sovrani.info/