E provon Bayerni, përgaditet rikthimi i papritur në ‘Alianz Arena’ E provon Bayerni, përgaditet rikthimi i papritur në ‘Alianz Arena’
Mario Mandzukic mund të bëjë një rikthim në Bundesliga dhe të ribashkohet me ish-klubin Bayern Munich, sipas Gazzetta dello Sport. 33-vjeçari bëri mbi 50... E provon Bayerni, përgaditet rikthimi i papritur në ‘Alianz Arena’

Mario Mandzukic mund të bëjë një rikthim në Bundesliga dhe të ribashkohet me ish-klubin Bayern Munich, sipas Gazzetta dello Sport.

33-vjeçari bëri mbi 50 paraqitje për skuadrën gjermane në një magji dy-vjeçare, dhe është lidhur shumë me një largim nga Juventusi këtë verë.

Së fundi Bayerni zyrtarizoi transferimin e Ivan Perisic nga Interi.  /Sovrani.info/

mandzukic