E rrallë: Adelina Tahiri e ‘zhvesh’ fytyrën nga grimi E rrallë: Adelina Tahiri e ‘zhvesh’ fytyrën nga grimi
Është hera e parë që Adelina Tahiri e ‘zhvesh’ fytyrën nga grimi dhe elementet tjera artificiale. Me sa duket është bërë trend i ri... E rrallë: Adelina Tahiri e ‘zhvesh’ fytyrën nga grimi

Është hera e parë që Adelina Tahiri e ‘zhvesh’ fytyrën nga grimi dhe elementet tjera artificiale.

Me sa duket është bërë trend i ri paraqitja pa make up, sepse kohëve të fundit, shumë artiste kanë publikuar fotografi të rralla.

Këngëtarja kohëve të fundit është fokusuar te jeta e saj personale, pas martesës me avokatin maqedonas, Serjozha Markov dhe po i mungon skenës sonë.

Adelina është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku gjatë gjithë kohës tregon jetën e saj luksoze, shkruan Sovrani.info

Por, e fundit fotografi e saj është një selfie, ku artistja shfaqet tërësisht pa grim dhe duket akoma më bukur.

Komentet e fansave ishin nga më të ndryshmet. Disa e pëlqenin kështu natyrale, e të tjerë kishin komentuar rëndë si psh. “Si xhenaze po dokesh”, “M’ke tut besom”

Sidoqoftë, publikimi i kësaj fotografie na tregon se si duket çdo nënë në jetën e saj të përditshme! Sovrani.info

View this post on Instagram

😘

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on