E tëra në të kuqe, Tuna shfaqet ‘përvëluese’ E tëra në të kuqe, Tuna shfaqet ‘përvëluese’
Rikthimi i saj në muzikës pas një pauze të gjatë bëri buj të madhe. Pak kohë më parë për adhuruesit e saj të shumtë,... E tëra në të kuqe, Tuna shfaqet ‘përvëluese’
Rikthimi i saj në muzikës pas një pauze të gjatë bëri buj të madhe.

Pak kohë më parë për adhuruesit e saj të shumtë, Altuna Sejdiu e njohur me emrin artistik Tuna, publikoj albumin ‘Fortuna’ në të cilini përfshiu 7 këngë të cilat u shëndërruan në hite, shkruan Indeksonline.

Albumi i ri rikthej Tunën në skenë dhe në angazhimet të tjera profesionale, ajo ka nisur një verë me përplot koncerte e mbrëmje muzikore.

Ndërsa, Tuna është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku iu qëndron afër adhuruesve dhe i njofton ata për risitë dhe aktivitete e saj.

Së fundi, këngëtarja nga Maqedonia ka publikuar një imazh teksa ka shkëlqyer me paraqitjen.

Në një fustan të kuq të kombinuara poashtu me buzë të kuqe, Tuna dukej e kompletuar dhe impresionuese.