Edhe Kejvina shfaqet bombastike me bikine Edhe Kejvina shfaqet bombastike me bikine
Tash që vera ka ardhur, nuk po mungojnë as fotot e nxehta të femrave. Një gjë të tillë e ka bërë edhe bukuroshja shqiptare,... Edhe Kejvina shfaqet bombastike me bikine

Tash që vera ka ardhur, nuk po mungojnë as fotot e nxehta të femrave.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe bukuroshja shqiptare, Kejvina Kthella, shkruan GazetaDirekt.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet pranë një pishine dhe kishte veshur një palë bikine interesante.

E vëmendjen më të madhe e ka marrë gjoksi i saj.

View this post on Instagram

💥💥

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on