Edhe një gol në Chelsea – Newcastle United Edhe një gol në Chelsea – Newcastle United
Janë barazuar shifrat në 1-1 në ballafaqimin ndërmjet Chelseat dhe Newcastle United me golin e Ciaran Clark që ka realizuar për mysafirtët në minutën e... Edhe një gol në Chelsea – Newcastle United

Janë barazuar shifrat në 1-1 në ballafaqimin ndërmjet Chelseat dhe Newcastle United me golin e Ciaran Clark që ka realizuar për mysafirtët në minutën e 40, transmeton Sovrani.info.