Ekskluzive: Zbulohen skenat e para të xhirimeve të Encës si aktore Ekskluzive: Zbulohen skenat e para të xhirimeve të Encës si aktore
Prej kohësh tanimë qarkullon lajmi se Ermal Mamamqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super kast dhe ja... Ekskluzive: Zbulohen skenat e para të xhirimeve të Encës si aktore

Prej kohësh tanimë qarkullon lajmi se Ermal Mamamqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super kast dhe ja ku e keni!

Është mësuar se këngëtarja e famshme, që numëron miliona shikime me këngët e saj dhe mbretëresha e Instagramit, Enca do të jetë protagoniste në filmin e ri të Ermalit.

“Xing.al” sjell për ju disa foto ekskluzive nga xhirimet e filmit ku Enca shfaqet si gjithnjë plot stil teksa ndodhet krah Ermalit. Sot është dita e parë e xhirimeve që mesa duket është hapur me Encën.

Krah Encës është protagoniste në film edhe aktorja e famshme Arjola Demiri, por në ditët në vazhdim do zbulohet më shumë për rolet e tyre.