Elita poston foton e ‘vajzës’, shikoni sa e ëmbël Moderatorja Elita Rudi ka pak kohë që është bërë nënë e një djali të quajtur...

Elita poston foton e ‘vajzës’, shikoni sa e ëmbël

Moderatorja Elita Rudi ka pak kohë që është bërë nënë e një djali të quajtur Zëri.

Por me anë të një postimi në Instagram ajo ka postuar një fotografi ku mbishkrimi i saj ka qenë “vajza ime ardhëshme”, transmeton Sovrani.info.

Në këtë foto, Elita ka bërë një foto të vetes dhe kështu pretendon se do të duket vajza e saj në të ardhmen. Ku i dihet, mbase Elita po e shijon aq shumë të qenurit nënë dhe dëshiron të bëj edhe një vajzë. Elita pra është nëna e Zërit e gruaja e reperit Gjiko. /Sovrani.info/

 

Elita Rudi pozon me filtër në Snapchat

Elita Rudi pozon me filtër në Snapchat

Profili i Elitës në ‘Instagram’