Elita Rudi shfaq dashurin për Gjikon (FOTO) Elita Rudi shfaq dashurin për Gjikon (FOTO)
Një dimër i ftohtë, me zemra të ngrohta. Kështu mund ta nisim këtë mini shkrim kur bëhet fjalë për moderatoren Elita Rudi dhe reperin... Elita Rudi shfaq dashurin për Gjikon (FOTO)

Një dimër i ftohtë, me zemra të ngrohta.

Kështu mund ta nisim këtë mini shkrim kur bëhet fjalë për moderatoren Elita Rudi dhe reperin Gjiko. Është përfolur se prej disa kohësh ata janë në një lidhje edhe pse vetë personazhet nuk e kanë konfirmuar ende.

Nëpërmjet postimeve në Instagram dhe Insta Story duket se Elita dhe Gjiko janë duke bërë disa pushime në borë.

Ata duket se janë duke kaluar shumë mirë dhe po argëtohen jo vetëm nën shoqërinë e njëri tjetrit por edhe nën shoqërinë e borës.

16010016_10211139104051427_1739680577_o-577x1024

 

15992088_10211139104331434_875222565_o-577x1024