Ema Uka në lidhje dashurie? (FOTO) Ema Uka në lidhje dashurie? (FOTO)
Aktorja Ema Uka është një emër i dashur për publikun shqiptar, e cila mërziti shumëkë me largimin drejt Holandës. Por, kryeqendra holandeze nuk është... Ema Uka në lidhje dashurie? (FOTO)

Aktorja Ema Uka është një emër i dashur për publikun shqiptar, e cila mërziti shumëkë me largimin drejt Holandës.

Por, kryeqendra holandeze nuk është ‘stacioni’ i vetëm i Ukës në Europë.

Bukuroshja siç duket ka gjetur kohë për pushime në këto kohë pushimesh dhe ka qyteti i cili ka vendosur të vizitoj është Londra. E në fotografinë e postuar shihet ajo e buzëqeshur, pranë një buqete trëndafilash, dhe një letre të dedikuar në emrin e saj.

LEXO EDHE:Klipi i ri i Bebe Rexhës me skena të nxehta (VIDEO)

Se a ka diçka të re në jetën private nuk dihet ende saktësisht por Ema duket në humor të mirë, dhe që po e shijon mjaft shumë kryeqytetin anglez e rrethuar nga dashuria. /Prive/

ema-1_1483642667-1630705