Enca e bën edhe këtë… (FOTO)

FameVIP 18 September, 2016, 16:16

Këngëtarja Enca Haxhia e cila kohët e fundit ishte mëse e përfolur këtë herë ka bërë diçka ndryshe. Përpos që jemi mësuar ta shohim...

Këngëtarja Enca Haxhia e cila kohët e fundit ishte mëse e përfolur këtë herë ka bërë diçka ndryshe.

Përpos që jemi mësuar ta shohim duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet ajo këtë herë ka realizuar një fotografi duke tymosur.

Enca nuk dihet nëse është duhanpirëse por që këtë herë ka vendosur të pozojë me një cigare në dorë dhe duke thithur nga ajo.

Kurse nuk duhet lënë anash faktin se Enca fitoj shumë çmime në edicionin e fundit të Zhurma Show, e që si duket është ndarë mjaft e kënaqur.