Enca u bën diss xhelozeve Enca u bën diss xhelozeve

Enca u bën diss xhelozeve

FameVIP 12 July, 2019, 9:11

Me një varëse ku lexohet: “Jealous” (Xheloze), Enca vetëm sa u shtoi zilinë gjithë atyre të cilëve u dedikon këngën e saj të re.... Enca u bën diss xhelozeve

Me një varëse ku lexohet: “Jealous” (Xheloze), Enca vetëm sa u shtoi zilinë gjithë atyre të cilëve u dedikon këngën e saj të re.

Këngëtarja ka kohë që  paralajmëron një këngë për të gjithë ata që i vihen kundra për shkak të xhelozisë.

Sot, ajo publikoi foton e parë nga videoja e re dhe duket me të vërtetë për zili.

Me një erashkë të zezë, një body me print leopardi dhe varësen e koleksionit Remix të Swarovski-t, ku zgjedh vetë gërmat që do të varësh në qafë, Enca sapo zbuloi mënyrën më luksoze për të bërë diss.

Look-u i saj në klipin e ri është kuruar nga Niko Komani.

Kënga “Jealous” është produksion i Big Deal Records ndërsa videoja, që pritet të publikohet së shpejti, nga Max Production.