Eni Koci dhe Elinel publikojnë këngën e re “Larg” Eni Koci dhe Elinel publikojnë këngën e re “Larg”
Eni Koci dhe Elinel publikojnë këngën e re “Larg” Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi dhe Elinel sapo kanë publikuar këngën e tyre më të... Eni Koci dhe Elinel publikojnë këngën e re “Larg”

Eni Koci dhe Elinel publikojnë këngën e re “Larg”

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi dhe Elinel sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re “Larg”

Biondina ka zgjedhur të bashkëpunojë me një prej reperëve shqiptar i njohur më mirë me nofkën, Elinel, shkruan portali arbresh.info

Kjo këngë pritet të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve.

 

Ndryshe, këngëtarët do të sjellin ndaras edhe këngë të tjera që do të vijnë shumë shpejt para publikut gjersa do të mbajnë edhe disa koncerte.