Enrique befason me deklaraten e tij pas humbjes Enrique befason me deklaraten e tij pas humbjes
Luis Enrique nuk është shumë i shqetësuar për humbjen ndaj Athletic Bilbaos. Trajneri i Barcelonës e konsideron golin e shënuar nga Lionel Messi, si... Enrique befason me deklaraten e tij pas humbjes

Luis Enrique nuk është shumë i shqetësuar për humbjen ndaj Athletic Bilbaos.

Trajneri i Barcelonës e konsideron golin e shënuar nga Lionel Messi, si shumë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimit.

“Goli i realizuar ishte shumë i rëndësishëm dhe na jep oksigjen për ndeshjen e kthimit. Në fund, e merituam barazimin”, deklaroi Enrique.

Barcelona u mposht nga Bilbao me rezultat të ngushtë, 2:1.