Era Istrefi prezanton vëllaun bukurosh me një mbishkrim shumë interesant Era Istrefi prezanton vëllaun bukurosh me një mbishkrim shumë interesant
Nora dhe Era janë fytyrat e njohura të familjes Istrefi, por dy motrat kanë edhe një vëlla e motër tjetër. Era Istrefi ka publikuar... Era Istrefi prezanton vëllaun bukurosh me një mbishkrim shumë interesant

Nora dhe Era janë fytyrat e njohura të familjes Istrefi, por dy motrat kanë edhe një vëlla e motër tjetër.

Era Istrefi ka publikuar një fotografi me vëllain e saj të vogël e që thotë se e ka kaluar me gjatësi, përcjell ORAinfo.

Ai është rritur tanimë në mesin e dy motrave të famshme dhe është bërë një mashkull mjaft i pashëm.

Ja postimi i Erës me vëllain e saj më të vogël.