A është duke u bërë milionere Zaimina? (FOTO) A është duke u bërë milionere Zaimina? (FOTO)
Këngëtarja Zajmina Vasjari ka publikuar një video gazmore në SnapChat ku shfaqet duke numëruar para. Mesa duket ajo ka patur fitime nga dyqani i... A është duke u bërë milionere Zaimina? (FOTO)

Këngëtarja Zajmina Vasjari ka publikuar një video gazmore në SnapChat ku shfaqet duke numëruar para.

Mesa duket ajo ka patur fitime nga dyqani i rrobave, i cili nuk ka shumë kohë që është hapur.

Dixhitura e videos ishte “t’lagi me shampanjë” duke kujtuar kështu një varg nga kënga “Ajo” e Getoar Selimit dhe Majkut.