VIP
Viti 93 “çmend” rrjetin (VIDEO)

Viti 93 “çmend” rrjetin (VIDEO)

FameVIP 20 September, 2017, 20:06

Kur bëhen bashkë dy emra të jashtëzakonshëm të muzikës shqiptare, duhet pranuar mrekullia ndodh, shkruan Sovrani.info Si thoni ta kthejmë kohën në vitin 1993? Mos u lodhni sepse Alban Skenderaj dhe Lyrical e kanë bërë për ne. Ka pak ditë që ata kanë lansuar këngën e tyre me titull... Më shumë
Ky është momenti kur Shyhrete Behluli  e ”mbulon” me ari Leartën (VIDEO)
Dasma e djalit të Shyhrete Behlulit ka qenë njëra nga dasmat më të përfoluar në mediet rozë. E jo vetëm dasma ishte temë kyqe në mediet rozë, kemi pasur mundësi të shohim edhe disa pjesë të shkëptura nga kanagjegji i nusës së Shyhrete Behlulit. Ju sjellim këto momente kur... Më shumë
Enca edhe në këtë veshje provokon (FOTO)
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram. Derisa e veshur sportive sërish Enca ka gjetur mënyrën pë të provokuar,shkruan Sovrani.info Kujtojmë se ditë më parë Enca paralajmëroi projektin e saj më të ri, për të cilin pritet të nis punën shumë shpejt. Ja sa... Më shumë
Fibi sërish me poza joshëse (FOTO)

Fibi sërish me poza joshëse (FOTO)

FameVIP 20 September, 2017, 19:18

Fibi posedon linja perfekte trupore, duke u nisur se këngëtarja nuk i ndahet palestrës, shkruan Sovrani.info Ajo në imazhin e fundit ka zbuluar këmbët seksi e të pasmet tejet të formuara. Kujtojmë se këngëtarja edhe pse vonë ka hyrë në tregun muzikor ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku./Sovrani.info... Më shumë
Martohet aktorja e “Kara Sevda” (FOTO)
AktorjaGizem Karaca e njohur për rolin e saj në serialin shumë të famshëm “Kara Sevda” i ka dhënë fund beqarisë. Ajo u martua me Kemal Ekmekci, me të cilin ka qenë bashkë për më shumë se një vit. Ajo mezi ka gjetur kohë për dasmën e saj e cila... Më shumë
Çfarë po ndodh me fytyrën e Elita Rudit? (FOTO)
Elita Rudi është moderatorja më seksi deri më tani. Ajo nga koha kur ka filluar të merret me moderim ka arritur të fitoj zemrat e shumë personave, shkruan Sovrani.info Si fytyrë publike Elita është njëra nga ato e cila është përdoruese e madhe e Instagramit, andaj ajo sot ka... Më shumë
Ja çfarë raporti ka vajza e Teutës dhe Bleros me Afronën (FOTO)
Afrona Dika duket të ketë raporte të mira me të bijën e të dashurit të saj, Tarën. Jo rrallë herë dyshja në fjalë frekuentojnë lokale të ndryshme në kryeqytet. Është këngëtari Blero ai i cili duket të jetë i kënaqur me prezencën e Afrones dhe Tarës. “Marun tu honger... Më shumë
Këtë mendim ka Orinda Huta për jetën (FOTO)
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, javë më parë ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, me Turin. Huta, megjithëse ka kohë që po qëndron larg skenës muzikore, aktive po tregohet në rrjetet sociale. Së fundi, me anë të në postimi në Instagram ajo ka lënë një mesazh jo shumë... Më shumë
U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa
Ditë më parë këngëtaret e njohura motrat Mustafa të cilat cilësohen si bilbilat e Kosovës kanë pasur disa probleme me llogarinë e tyre në Instagram. Motrat Mustafa kishin reaguar pasi që dikush kishte keqpërdorur emrin e tyre duke hapur llogari të tjera në rrjetet sociale. Ato menjëherë kishin paralajmëruar... Më shumë
Rihana mahnitëse në fotot e fundit (FOTO)
Se është divë, tashmë s`ka dilemë. Me paraqitjet e fundit nëpër mbrëmje të ndryshme, Rihanna thjeshtë është dukur mahnitëse. Kësja radhe, e veshur në një fustan ngjyrë lejla, me flokët e zi të lëshuar pas kurrizit, Rihanna duket një `damë` e vërtetë. Bukuroshja e ka kombinuar fustanin me një... Më shumë