Fansat e Game of Thrones të zemëruar, ndërmarrin këtë veprim serioz Fansat e Game of Thrones të zemëruar, ndërmarrin këtë veprim serioz
Pas episodit të fundit që u transmetua të dielën në mbrëmje, fansat e serialit ‘Game of Thrones’ kanë ngelur të pakënaqur. Mirëpo, një fans... Fansat e Game of Thrones të zemëruar, ndërmarrin këtë veprim serioz

Pas episodit të fundit që u transmetua të dielën në mbrëmje, fansat e serialit ‘Game of Thrones’ kanë ngelur të pakënaqur.

Mirëpo, një fans me emrin Dylan D ka vendosur që të ndërmarrë diçka në lidhje me këtë pakënaqësi, transmeton Sovrani.info.

Ai së bashku me 238 mijë fansa të tjerë kanë filluar peticionin për ta rishkruar dhe ri punuar të gjithë sezonin e tetë të këtij seriali.

‘Game of Thrones’ njihet si seriali më i kushtueshëm i prodhuar ndonjëherë por edhe me bazën e fansave më të fortë. /Sovrani.info/

Surprise attack: During a behind-the-scenes video about the making of the episode, Clarke herself tried to explain Daenerys' motivations for the surprise attack

Tyrion: But, when the bells were rung, Daenerys decided to attack anyway, laying the city to waste, much to the shock and surprise of Tyrion and Jon Snow

No sense: 'This series deserves a final season that makes sense,' he continued. 'Subvert my expectations and make it happen, HBO!'

Remake petition: A fan named Dylan D has started a Change.org petition, charging HBO to, 'remake Game of Thrones Season 8 with competent writers'