Fansat i kthehen kundër Khloe Kardashian Fansat i kthehen kundër Khloe Kardashian
Së fundmi, Khloe ka publikuar një foto të Chicago-s dhe True në ‘Instagram’ dhe ‘Twitter’ dhe tani të gjithë fansat janë kundër saj për... Fansat i kthehen kundër Khloe Kardashian

Së fundmi, Khloe ka publikuar një foto të Chicago-s dhe True në ‘Instagram’ dhe ‘Twitter’ dhe tani të gjithë fansat janë kundër saj për shkak të përshkrimit.

Vogëlushet shfaqeshin në foto duke ngrënë patatina dhe duke pirë pije që sigurisht përmbajnë kalori.

Khloe në përshkrimin e fotos përmendi dietat dhe kjo gjë i ka irrituar shumë fansat e saj të cilët e kanë kuptuar që gjithçka ka qenë një shaka nga ana e saj, megjithatë e kanë gjykuar negativisht si veprim. Khloe si gjithmonë ka vendosur të mos reagojë dhe të vazhdojë pushimet e saj e qetë.