Fenerbahçe interesohet për Doumbian Fenerbahçe interesohet për Doumbian
Gjiganti turk, Fenerbahçe, ka shprehur interesim për të transferuar sulmuesin e Romës, Seydou Doumbias. Skuadra romake ka transferuar Stephan El Shaarawyn dhe tani raportohet... Fenerbahçe interesohet për Doumbian

Gjiganti turk, Fenerbahçe, ka shprehur interesim për të transferuar sulmuesin e Romës, Seydou Doumbias.

Skuadra romake ka transferuar Stephan El Shaarawyn dhe tani raportohet se Doumbia nuk ka vend në skuadrën e Luciano Spallettit.

Sipas “Sport Mediaset”, Fenerbahçe ka përgatitur një ofertë për reprezentuesin e Bregut të Fildishtë.

Ai ka kaluar gjashtë muajt e fundit në formë huazimi te ish-klubi i tij CSKA Moska.