Fero zyrtarizon ndarjen, “Instagrami” i Arbenitës tani duket kështu Fero zyrtarizon ndarjen, “Instagrami” i Arbenitës tani duket kështu
Reperi Fero njihet për bujën e madhe që ka bërë në skenen muzikore me hitet e njëpasnjëshme. Mirëpo, përkundër kontributit në muzikë, ai duket... Fero zyrtarizon ndarjen, “Instagrami” i Arbenitës tani duket kështu

Reperi Fero njihet për bujën e madhe që ka bërë në skenen muzikore me hitet e njëpasnjëshme.

Mirëpo, përkundër kontributit në muzikë, ai duket se ka pasur mbështetjen nga një person i veçantë për të, Arbenita Ismajli e cila është një modele e re dhe një kohësisht e dashura e Feros, transmeton Sovrani.info.

Në postimin e fundit në “Instagram” Fero ka bërë të ditur që është ndarë nga e dashura Arbenita, përmes këtij postimi:

“Sapo u zgjova, përshëndetje vajza, jam beqar tash e tutje”

Në postimet e fundit, Fero duket që ka fshirë të gjitha fotot me të dashurën modele, ndërkaq Arbenita nuk i ka fshirë ende fotot së bashku me Feron.
Çifti kanë qenë në lidhje tash e ca muaj ku kanë shprehur vazhdimisht dashurinë për njëri tjetrin. /Sovrani.info/

fero

arbb