Feronikeli bën goditjen e radhës, transferon yllin e skuadrës së Dukagjinit nga Klina Feronikeli bën goditjen e radhës, transferon yllin e skuadrës së Dukagjinit nga Klina
Skuadra e Feronikelit ka kompletuar edhe transferimin e dytë gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Pasi rikthyen ditë më parë në skuadër mesfushorin nga... Feronikeli bën goditjen e radhës, transferon yllin e skuadrës së Dukagjinit nga Klina

Skuadra e Feronikelit ka kompletuar edhe transferimin e dytë gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Pasi rikthyen ditë më parë në skuadër mesfushorin nga Bregu i Fildishte, Hamed Kone, tani skuadra nga Drenasi ka transferuar Met Millakun, shkruan Sovrani.info.

Zyrtarizimi i Millakut pritet të bëhet pas disa ditëve, kurse mesfushori nga Klina sot ishe pjesë e stervitje bashkë me lojtarët e tjerë të skuadrës së Niklit.

50404269_10158153810319937_4544876706921447424_n

21 vjeçari së fundmi ishte pjesë e skuadrës nga Liga e Parë, Dukagjinit nga Klina, ku ishte edhe ndër lojtarët kyç të kësaj skuadre.

Më parë Millaku ka qenë pjesë e Istogut dhe Përfaqësueses U-19 të Kosovës./Sovrani.info/